گزارش کارآموزی آموزش رایانه کار در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران

تعداد صفحات: 19 فرمت فایل: word کد فایل: 3993
سال: 1388 مقطع: مشخص نشده دسته بندی: مهندسی کامپیوتر
قیمت قدیم:۱۱,۷۰۰ تومان
قیمت: ۶,۵۰۰ تومان
دانلود فایل
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه گزارش کارآموزی آموزش رایانه کار در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران

  دراین آموزشگاه، آموزش رایانه کار درجه 2 ، رایانه کار درجه 1، نرم افزار فتوشاپ، نرم افزار 3D Max ، نرم افزار Matlab ، نرم افزارهای میکس و مونتاژ و....... انجام می شد.

  رایانه کار درجه2 شامل مباحث زیر می باشد :

  مبانی و فناوری کامپیوتر، سیستم عامل مقدماتی (Dos, Windows XP) ، واژه پرداز Word 2004، صفحه گسترده Excel 2004 ، ارایه مطالب Power Point 2004 ، بانک اطلاعاتی Access 2004، اینترنت، پست الکترونیکی و ویروس های کامپیوتری.

  رایانه کار درجه 1 شامل مباحث زیر می باشد:

  سیستم عامل پیشرفته، برنامه نویسی(الگوریتم، فلوچارت و زبان NU) ، نرم افزار NU ، مفاهیم شبکه .

  هفته اول کاری: آموزش ابتدایی کامپیوتر به یکی از کارآموزان که شامل آشنایی مقدماتی با محیط Windows XP  می شد، گرفتن آزمون عملی Windows XP از کار آموزان رایانه کار درجه 2 ، آموزش تایپ فارسی . نصب چند نرم افزار برای یادگیری در طول دوران کارآموزی ، مثل: نرم افزار ویژوال استودیو برای کار با C#.Net ، نرم افزارMatlab برای کار با قسمت فازی و رسم نمودارهای آن . نرم افزار Adobe Photoshop Cs2  برای یادگیری.

  آموزش Word به یکی از کارآموزان به صورت خصوصی.

  هفته دوم کاری:  روزهای زوج یادگیری نرم افزار فتوشاپ و شرکت در کلاس های خصوصی آموزشگاه.

  در روزهای فرد حدود 2 ساعت رفع اشکال کارآموزان رایانه کار درجه 2،  آموزش خصوصی به یکی از کارآموزان که شامل تمامی مباحث مقدماتی برای کار با کامپیوتر  و ....... می شد، به طوریکه در پایان دوره آموزشی قادر به کاربا ویندوز بود، مانند: آشنایی با تمام آیکن های موجود در روی صفحه ی دسک تاپ، ایجاد فایل، شاخه و زیر شاخه ، حذف و بازیابی مطالب و..... ، تایپ اصولی فارسی،

   کار با Word که شامل: جدول کشی، ایجاد و ذخیره ی فایل دلخواه و....بود.

  هفته سوم کاری:  به یک سری از کارآموزان به صورت خصوصی نحوه ی کار اصولی با Power point، Excel ، Access آموزش داده شد ، که در پایان دوره به خوبی قادر به کار با این نرم افزارها بودند. همین طور رفع اشکال  کار با اینترنت، و نحوه ی هر چه سریع تر Search کردن .

  هفته چهارم کاری: یادگیری مختصری درباره ی زبان ویژوال بیسیک. و کار با فرم ها وذخیره ی پروژه ها در آن.

   هفته پنجم کاری: نصب آنتی ویروس وUpdate   کردن آنتی ویروس های تمامی کامپیوتر های آموزشگاه.

   آنتی ویروس نصب شده در این آموزشگاه Node32 بود .

   برای Update کردن این آنتی ویروس لازم است واردسایت اینترنتی مربوط به آن شده و رمز عبورمشخص شده را در کادری وارد کرده و آن را به روزرسانی کنیم.

  هفته ششم کاری: رفع اشکال کار آموزان رایانه کار درجه1 در زمینه کار با زبان ویژوال بیسیک .

  هفته هفتم کاری : طراحی یک سری کارت ویزیت توسط نرم افزار فتوشاپ و کمک به  مربیان در امر آموزش رایانه کاردرجه 2 و گرفتن آزمون عملی از کارآموزان در زمینه ی نرم افزارهای Office .

  هفته هشتم کاری: کار کردن روی افکت های موجود در فتوشاپ، تمرین مطالب یاد گرفته شده در زمینه ی ویژوال بیسیک. کمک به مربی.

   

  مقدمه ای در مورد نرم افزار فتوشاپ:

  فتوشاپ یکی از نرم افزارهای گرافیکی است که اساس کار آن برپایه ی Bitmap می باشد. این نرم افزار متعلق به شرکتAdobe بوده و برای ویرایش تصاویر، طراحی موارد گرافیکی چاپی یا غیرچاپی و ... مورد استفاده ی کاربران قرار می گیرد.

  این نرم افزار از دسته نرم افزارهای Image Editor می باشد. به این معنا که به کمک این نرم افزار میتوان بر روی تصاویر ویرایش نمود و حتی تصاویری در درون این نرم افزار خلق نمود این نرم افزار به کمک چند نرم افزار دیگر که تحت همین نرم افزار کار می کنند می توانند برروی فیلم ها نیز ویرایش های را داشته با شند ولی اصل حوزه فعالیت فتوشاپ برروی تصاویر می باشد.

   ضمن این که باچاپگرها و دستگاه های خروجی فیلم و زینک به صورت استاندارد هماهنگی دارد. برای مطالعه این دوره آموزشی نیاز است کاربران محترم آشنایی با سیستم عامل ویندوز داشته باشند.

 • فهرست و منابع گزارش کارآموزی آموزش رایانه کار در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

دانلود کارآموزی گزارش کارآموزی آموزش رایانه کار در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران , گزارش کارآموزی گزارش کارآموزی آموزش رایانه کار در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران , پروژه کارآموزی گزارش کارآموزی آموزش رایانه کار در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران , دانلود کارورزی گزارش کارآموزی آموزش رایانه کار در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران , گزارش کارورزی گزارش کارآموزی آموزش رایانه کار در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران , پروژه کارورزی گزارش کارآموزی آموزش رایانه کار در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران , کارآموزی در مورد گزارش کارآموزی آموزش رایانه کار در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران , کارورزی در مورد گزارش کارآموزی آموزش رایانه کار در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران , نمونه گزارش کارآموزی درباره گزارش کارآموزی آموزش رایانه کار در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران , گزارش کار در مورد گزارش کارآموزی آموزش رایانه کار در آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت