گزارش کارآموزی آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص)

تعداد صفحات: 15 فرمت فایل: word کد فایل: 4050
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: کارخانجات و شرکت ها
قیمت: ۶,۵۰۰ تومان
دانلود فایل
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه گزارش کارآموزی آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص)

  آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص)

   

  تاریخچه شرکت:

   

  خلاصه اظهارنامه و اساسنامه شرکت فوق که در تاریخ 4/8/78 تحت شماره 14470  در این دایره به ثبت رسیده برای اطلاع عموم آگهی می شود:

  موضوع شرکت: شرکت مهندسی عمران در زمینه کلیه کارهای ساختمانی،راهسازی بناهای،بتنی و کلیه مستحدثات،خرید و فروش ماشین آلات ساختمانی و راهسازی و فعالیتهای رایانه ای در زمینه برنامه نویسی و نرم افزارهای مهندسی عمران و کلیه اموری که با موضوع شرکت در ارتباط باشد.

  مؤسسین شرکت: آقایان سید محسن درهمی- سید محمدرضا وحیدی تورچی – سید احمد رضازاده – محمد خرمی – ابراهیم رحیم پور و هادی فیروزیان.

  مدت شرکت از تاریخ ثبت بمدت نامحدود

  مرکز اصلی شرکت: مشهد – بلوار سازمان آب- بلوار ارشاد- پلاک 18

  سرمایه شرکت: مبلغ پنج میلیون ریال منقسم به هزار سهم پنج هزار ریالی با نام که تماماطی گواهی شماره 411/49056 مورخه 29/7/78 بانک ملت شعبه گوهرشاد پرداخت گردیده است.

  اولین مدیران شرکت: آقایان سید محمد رضا وحیدی تورچی ،سید احمد رضازاده و سید محسن درهمی بسمت اعضاء اصلی هیئت مدیره برای مدت دو سال انتصاب گردیدند و آقای سیدمحمدرضا تورچی بسمت رئیس هیئت مدیره و آقای سیداحمد رضازاده بسمت نایب رئیس هیئت مدیره و آقای سید محسن درهمی بسمت مدیر عامل شرکت انتصاب شدند.

  دارندگان حق امضاء: حق امضاء کلیه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور و رسمی و بانکی با امضاء ثابت مدیر عامل و متغیر رئیس یا نایب رئیس هیئت مدیره و مهر شرکت معتبر خواهد بود.

  اساسنامه شرکت در 43 ماده و 3 تبصر به تصویب رسیده است.

  روزنامه قدس جهت درج آگهی های شرکت تعیین گردید.

  10- انحلال شرکت مطابق قانون تجارت و اساسنامه شرکت می باشد.

  11- بازرس اصلی و علی البدل: آقای ابراهیم رحیم پور بسمت بازرس اصلی و آقای محمد خرمی بسمت بازرس علی البدل شرکت برای مدت یکسال انتخاب گردیدند.

   

  صورتجلسه تغییر موضوع شرکت:

   

  نام شرکت: پرند کهیر شرق

  شماره ثبت شرت: 14470

  سرمایه ثبت شده: 5میلیون ریال

  صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت پرند کهیر شرق سهامی خاص ثبت شده به شماره 14470 در تاریخ 28/8/85 ساعت 10با حضور کلیه سهامداران در محل قانونی شرکت (در صورتی که مجمع در غیر محل قانونی شرکت تشکیل شده آدرس آن محل در قسمت محل قانونی نوشته می شود) تشکیل گردید.

  الف- در اجرای ماده 101 لایحه اصلاحی قانون تجارت

  آقای محمدرضا وحیدی تورچی به سمت رئیس جلسه

  آقای فرید برهان علمی به سمت رئیس جلسه

  آقای محمد خرمی به سمت ناظر جلسه

  آقای علی هنری به سمت منشی جلسه انتخاب شدند.

  ب- دستور جلسه: تغییر موضوع (یا الحاق مواردی به موضوع شرکت «ژ») مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نتیجه موضوع شرکت به نحو ذیل تغییر یافت.

  ساختمان: دربرگیرنده امور پیمانکاری مربوط به ساخت ساختمانها و ابنیه اعم از چوبی،آجری،سنگی بتنی،فلزی و غیره.

  آب : در برگیرنده امور پیمانکاری مربوط به بندها،سدها و ساختمان نیروگاه آبی سازه های هیدرولیکی و تونل های آب،مخازن آب وشبکه های توزیع آب،جمع آوری و انتقال فاضلاب،کانالهای انتقال آب و شبکه های آبیاری و زهکشی،سازه های دریایی و ساحلی،احداث حوضچه ها و استخرهای پرورش و تکثیر آبزیان و عملیات ساختمانی (سیویل) تصفیه خانه های آب و فاضلاب و نظایر آن.

  رشته راه و ترابری : دربرگیرنده امور پیمانکاری مربوط به ساخت راه ها نظیر راههای اصلی و فرعی بزرگراهها،آزادراهها،راههای ریلی،باند فرودگاه سیستمهای انتقال هوایی پایه دار،تونل ها،پل ها، راههای زیرزمینی و سیستم های حمل و نقل (تهیه،نصب،نگهداری و تعمیر تجهیزات) و راهداری و عملیات آسفالتی و نظایر آن.

  رشته تأسیسات و تجهیزات : دربرگیرنده امور پیمانکاری مربوط به خطوط انتقال آب،نفت،گاز، شبکه گازرسانی، تأسیسات مکانیکی و هیدرومکانیکی،سیستمهای سردکننده ساختمان،تأسیسات و تجهیزات ساختمان(آب- گاز- برق و فاضلاب) انتقال زباله،تأسیسات و تجهیزات تصفیه خانه های آب و فاضلاب و وسایل انتقال (آسانسور و پله برقی) سیستمهای خبر هشدار دهنده،تجهیزات آشپزخانه و سلف سرویس و رختشویخانه، سیستمهای ارتباطی،شبکه های رایانه ای ساختمان،ماسه پاشی (سندبلاست) حفاظت کاتودی،پوشش (لاینیک) و نظایر آن و کلیه موضوعاتی که به شرکت مربوط می باشد.

  و ماده 2 اساسنامه به شرح فوق اصلاح می گردد.

  ج: به آقای سیدمحمدرضا وحیدی تورچی احدی از سهامداران وکالت داده می شود ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت حق الثبت و امضاء ذیل دفاتر ثبت اقدام نماید.

  عطف به موضوع شرکت مندرج در آگهی تأسیس و صورتجلسه تغییر موضوع شرکت : این شرکت در زمینه ابنیه فلزی،بتنی،تأسیسات برقی (پست های برقی) تاکنون فعالیت داشته است.

  ابنیه فلزی : طراحی،محاسبه و تهیه نقشه های فازهای صفر تا اجرایی ابنیه مختلف فلزی (موارد اشاره شده در رزومه شرکت) و هم چنین مبادرت به پیمانکاری در امور فوق الذکر در پروژه های مختلف شهری با کارفرمایان حقیقی و حقوقی مختلف که دارایی کاربریهای مسکونی (تعاونی مسکن فرهنگیان طرقبه در گلبهار- تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 2 در الهیه پروژه است) و اشخاص حقیقی مختلف در مناطق 1،11،12 در ثامن شهرداری مشهد هم چنین سازه پیچ و مهره ای در خیابان راهنمایی.

  ابنیه بتنی : همانند سوله های خاص نظامی در پادگان ثامن الائمه (ع) نیروی انتظامی – میدان جهاد)

  تأسیسات برقی : سیستمهای برقی چناران و جاده سیمان مشهد (در دست احداث)

   

   

   

   

   

  قرارداد کار ساختمانی

   

  کارفرما :

  پیمانکار :

  موضوع قرارداد:

   

  تعهدات کارفرما:

  کارفرما متعهد می گردد تا مصالح مورد نیاز را بموقع آماده و تهیه کند در صورت نرساندن به موقع مصالح و لوازم مورد نیاز ملزم بر پرداخت مزد پیمانکار می باشد.

  به موقع پرداخت کردن دستمزد پیمانکار.

  تعهدات پیمانکار:

  به نحوه احسن انجام دادن کار مورد قرارداد.

  جبران خسارت هرگونه تعطیلی و تأخیر در انجام تعهدات.

  حفظ ایمنی کار و رعایت اصول احتیاطی بعهده پیمانکار می باشد.

  20 درصد کل از دستمزد بعنوان حسن انجام کار نزد کارفرما تا پایان کار باقی خواهد ماند.

  جریمه بکار گماردن کارگر خارجی به عهده پیمانکار می باشد و کارفرما هیچگونه مسئولیتی ندارد.

  مدت قرارداد از مورخ ................. شروع و در مورخه ...................... به اتمام می رسد.

   

  امضاء کارفرما                                                              امضاء و اثر انگشت پیمانکار

   

  سیستمهای مالی :

  1-  در قراردادهای صرفاً طراحی و تهیه نقشه ها و محاسبات سازه ای مورد نیاز با توجه به فرصت های موجود و توافق با کارفرمایان مختلف حقیقی و حقوقی مراحل مالی از پیش پرداخت تا تسویه حساب کامل طی پیشرفت تهیه نقشه ها

  2- در قراردادهای نظارتی:

  الف- نظارت شهرداری: به صورت مقطوع و حسب تعرفه های سازمان نظام مهندسی در ابتدای پرژه با مالکین تسویه حساب می گردد زیرا پروانه به همراه سند ملک جزو اسناد کامل انتقال به غیر است و ضمناً یک پروانه ساختمانی تا حداکثر سه سال دارای اعتبار می باشد و نمی توان مالک را وادار به ساخت و ساز در زمان مشخص کرد.

  ب- نظارت اجرایی : با توجه به توفق با کارفرما ممکن است در به صورت درصدی از پیمان،یا مبلغ مقطوع ماهانه و یا مبلغ مقطوع کلی در رقم رفلکس باشد چنانچه مالک در برآورد ریالی پروژه مجبور به اعلام متمم ثابتی به مقامات بالاتر باشد (کارفرمایان دولتی یا حقوقی) رقم دستمزد رفلکس بوده ولی با توجه به پیشرت کار دریافت می گردد.

  3- قراردادهای پیمانکاری:

  دارای سه فرم زیر است:

  الف- اجرا با مصالح که به تمام مبلغ پروژه اعم از دستمزد و با مصالح خریداری شده جهت پروژه اطلاق می گردد در صورت انعقا قرارداد با کارفرمایان دولتی ضریبهایی مانند تعدیل،بالاسری،تجهیز کارگاه و .. به آن تعلق می گیرد. در مراحل مختلف کار توسط پیمانکار بر حسب جداول فهرست ها صورت وضعیت تهیه شده وضرایب در آن اعمال می گردد. سپس این صورت وضعیت توسط ناظر یا ناظرین پروژه از نظر اهجام و مقادیر بررسی می گردد و در صورت تأیید به واحد مالی کارفرما ارائه می شود تا تسویه حساب گردد.

   

  قالب بندی فلزی

  مقدمه:

  منظور از قالب فلزی در این فصل قالبی است که از ورق توأم با انواع پروفیلهای فولادی ساخته شده باشد.

  در اندازه گیری قالب بندیها،سطوح بتن ریخته شده که در تماس با قالب است،ملاک محاسبه قرار می گیرد.

  منظور از ارتفاع در ردیف های این فصل،به ترتیب زیر است:

  3-1. در مورد دیوار در طبقه اول روی پی،ارتفاع متوسط دیوار نسبت به رقوم روی پی که دیوار روی آن قرار می گیرد،و در طبقات بعدی ارتفاع متوسط دیوار نسبت به کف همان طبقه.

  3-2. در مورد تیر و دال (تاوه) ارتفاع متوسط قرار گرفتن پای شمعهای قالب بندی تا سطح زیرین تیر و دال.

  4- در ردیف های این فصل،هزینه های پشت بند،چوب بست و داربست و باز کردن قالب و اجرای کامل کار در نظر گرفته شده است.

  5- منظور از چوب بست و داربست در این فصل،مجموعه ای از قطعات فلزی یا چوبی یا مخلوطی از آن دو،به صورت افقی یا قائم یا مایل و یا قوسی است که برای نگهداری قالب و انتقال نیروهای ناشی از بتن ریزی از قالب به زمین یا سایرتکیه گاه ها به کار برده می شود.

  6- منظور از پشت بند،پروفیلهای فلزی افقی،قائم یا مایل و یا قوسی است که از آنها برای نگهداری قالب در مقابل نیروهای ناشی از بتن ریزی به کار برده می شود پشت بند قالب فلزی می تواند از جنس چوب نیز باشد.

  7- منظور از جدار خارجی در ردیف 60801،جدار خارجی دیوار،ستون یا تیری است که یک سوی آن به فضای باز ارتباط دارد و برای قالب بندی آن تمهیدات ویژه ای مانند بالکن چوبی یا فلزی موقت،جان پناه مناسب یا راه حلهای دیگری مورد نیاز باشد مبنای محاسبه ارتفاع این نوع سازه ها،تراز کف طبقه ای است که کار در آن انجام می شود این اضافه بها فقط به قالب بندی سطوح خارجی سازه های یاد شده تعلق می گیرد.

  8- منظور از فاصله نگهدار در دیوارها،لوله فلزی یا پلاستیکی و میله دو سر رزوه و واشر و مهره به منظور مقابله با فشار بتن است که بهای آن در ردیف های قالب بندی دیوارها منظور شده است و چنانچه برای منابع آب،قیدهای مخصوصی برای جلوگیری از نفوذ آب مصرف شود اضافه بهای مربوط در ردیف 60802 پیش بینی شده است.

  9- در ردیف های قالب بندی این فصل بهای ماده رهاساز(روغن و مانند آن) پیچ و مهره لازم،در قیمتها منظور شده است.

  10- بهای انجام عملیات لازم برای تصحیح در گوشه قالبها،در قیمتهای این فصل منظور شده است.

  11- در صورتی که بنا به تقاضای پیمانکار و تأیید مهندس مشاور از قالب چوبی با کوبیدن ورق فلزی در داخل آن استفاده شود بهای قالب بندی برابر 75 درصد ردیف های این فصل پرداخت می شود.

  12- قالب بندی ستون پایه ها(پداستالها) با توجه به سطح مقطع،از ردیف های  060301،060804، قابل پرداخت است.

  13- با پرداخت ردیف های 060901،060902،در ارتباط با درزهای انبساط و درزهای کف سازیهای بتنی،قالب بندی در وجه درز که مجاور یکدیگر قرار گرفته اند پرداخت نمی شود.

  14- منظور از قالب لغزنده ردیف های 061001،061002،قالبی است که سطح بتن با سطح قالب،در طول اجرای سازه،دایماً در تماس باشد و تغییر مکان آن با لغزش انجام شود،بنابراین قالبهایی را که هر نوبت،از محل خود باز شده و دوباره در محل جدید بسته می شوند (قالب تکراری)نمی توان جزو قالبهای لغزنده به حساب آورد.

  15- به قالب بندی سطوح داخلی دیواره آسانسورها و کانالهای عمودی تأسیسات اضافه بهای ردیف 060801،تعلق می گیرد ضمناً مبنای اندازه گیری ارتفاع در این نوع سازه ها مشابه دیوارهای جدار خارجی،کف طبقه ایست که کار در آن انجام می شود.

  16- منظور از کف طبقه در این فصل،کف سازه ای طبقه است.

  17- اضافه بهای ردیف 060805،قالب بندی سطوح شیب دار به ردیف 060701 قالب بندی پله ها تعلق نمی گیرد.

 • فهرست و منابع گزارش کارآموزی آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص)

  فهرست:

  ندارد
   

  منبع:

  ندارد

دانلود کارآموزی گزارش کارآموزی آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص), گزارش کارآموزی گزارش کارآموزی آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص), پروژه کارآموزی گزارش کارآموزی آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص), دانلود کارورزی گزارش کارآموزی آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص), گزارش کارورزی گزارش کارآموزی آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص), پروژه کارورزی گزارش کارآموزی آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص), کارآموزی در مورد گزارش کارآموزی آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص), کارورزی در مورد گزارش کارآموزی آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص), نمونه گزارش کارآموزی درباره گزارش کارآموزی آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص), گزارش کار در مورد گزارش کارآموزی آگهی تأسیس شرکت گروه مهندسین پرند کویر شرق (سهامی خاص)
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت