گزارش کارآموزی تاریخچه شرکت مادیران

تعداد صفحات: 53 فرمت فایل: word کد فایل: 3307
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: کارخانجات و شرکت ها
قیمت قدیم:۱۸,۰۰۰ تومان
قیمت: ۱۲,۸۰۰ تومان
دانلود فایل
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه گزارش کارآموزی تاریخچه شرکت مادیران

  مقدمه :

  تا مدت ها بیش ، این  که برای توسعه یک جامعه کدام یک از عوامل یعنی رشد اقتصادی و یا رشد منابع انسانی الویت دارد بین برخی از دانشمندان و صاحب نظران محل بحث و مناقشه بود ، اما به تدریج اکثریت دانشمندان اقتصاد شناس نیز بر الویت نقش منابع انسانی در توسعه اذعان نموده اند. یکی از اقتصاددانان می گوید از نظر اقتصاددانان سرمایه گذاری اصلی و سرمایه های اصلی یک کشور نیروی متخصص ، ماهر و با دانش جامعه است. هیچ کشوری نیست که بدون سرمایه های انسانی مناسب به توسعه دست یافته یا روند توسعه خود را ادامه داده باشد. در عین حال ، هیچ کشوری با منابع انسانی غنی نیز وجود ندارد که توسعه نیافته باشد.

  توسعه انسانی اساس هر توسعه ای است و می توان توسعه انسان را از دو دیدگاه مورد بررسی قرار داد. در درجه اول ، دیدگاه ارزشی آن است که هر انسانی حق حیات و تامین نیازهای خود را دارد و به همین دلیل باید همه تلاش ها صرف فراهم ساختن زمینه های رفاه و زندگی مناسب برای او باشد. از دیدگاه دوم توسعه انسانی مقدم بر توسعه اقتصادی است و به همین دلیل باید تغذیه ، بهداشت و آموزش او در صدر همه برنامه ها قرار بگیرد . بنابراین ، هدف توسعه انسانی ، خلق شرایطی است که امکان یک زندگی طولانی همراه با سلامت و خلاقیت را برای مردم فراهم سازد.

  در این پروژه سعی بر آن شده است تا  مفهوم کلی منابع انسانی و سیتم های مؤثر بر آن در شرکت صنایع ماشینهای اداری ایران شرح داده شود.

  ضمن تشکر از استاد گرامی سرکار خانم رجبی و با قدردانی از زحمات و راهنمایی های مؤثر مدیریت منابع انسانی شرکت صنایع ماشینهای اداری ایران ، جناب آقای رضایی و هم چنین همکاری قسمت دبیرخانه.

  تاریخچه شرکت مادیران

   

  معرفی گروه مادیران:

  گروه مادیران با بیش از چهل و دو سال سابقه از بزرکترین پیشگامان صنعت انفورماتیک و اداری ایران و خاورمیانه است. مرکز ماشینهای اداری ایران در سال 1343 تاسیس شده است و با واردات ماشینهای اداری SHARP به بازار ایران کار خود را آغاز کرد و در سال 1344 شرکت خدمات ماشینهای اداری ایران تاسیس گردید که ارائه کننده خدمات پس از فروش برای کلیه محصولات وارداتی و بعدها محصولات تولیدی می باشد.

   

  برخی از ویژگی های تولیدات مادیران عبارتند از :

  ارتباط مستقیم با LG به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده گان و صاحبان تکنولوژی مادر تولید مانیتور جهان.

  استفاده از قطعات اصلی ساخت کره جنوبی و دارای استاندارد کیفی بالا.

  تولید دستگاه تمام اتوماتیک.

  کنترل کیفیت در تمام مراحل به منظور برآوردن استانداردهای جهانی نظیر Tco-99 و Tco-03

  تولید بدنه مانیتورها در کارخانه عظیم تزریق پلاستیک مادیران به منظور دستیابی به حداکثر کیفیت در تولید بدنه های زیبا و بی نقص و پایین آوردن قیمت تمام شده مانیتور.

  ارائه مدل های روز جهانی با قیمت های مناسب به دلیل صرفه جوئی در هزینه های گمرکی ( ناشی از تولید در داخل )

   

  گروه ماشینهای اداری ایران

  تاسیس در سال 1343 (42 سال )

  برزگترین ارائه کننده سیستم های انفورماتیکی و اداری در خاورمیانه

  عرضه ماشینهای اداری SHARP از سال 1344 (41 سال )

  تولید مانیتورهای LG از سال 1374 (11 سال )

  تولید پرینترهای ویژه Olivetti از سال 1374 (11 سال )

  تولید پرینترهای EPSON از سال 1376 (9 سال )

  تولید کامپیوترهای مادیران از سال 1382 (3 سال )

  مرکز ماشین های اداری ایران

  این شرکت قدیمی ترین عضو گروه مادیران است و عرضه کننده محصولات زیر به بازار ماشینهای اداری ایران می باشد :

  نماینده انحصاری فتوکپی ، فاکس ، ماشین حساب و پرژکتور SHARP

  نماینده انحصاری پرینتر و اسکنر EPSON

  نماینده انحصاری پرینتر و اسلیپ و بانکی Olivetti

  نماینده انحصاری پرینتر SEIKO PRECISION

  نماینده انحصاری درایورهای LG

  نماینده نوت بوک های LG

  صنایع ماشین های اداری ایران  :

  شرکت صنایع ماشین های اداری ایران یکی دیگر از شرکت های گروه مادیران در سال 1373 به منظور ارتقای دانش فنی و کاهش وابستگی به واردات تاسیس شده و هم اکنون در فضایی به وسعت 73000 متر مربع و با بیش از 794 نفر پرسنل متخصص و ماهر مشغول به کار است. این شرکت با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات اتوماتیک ، در سال 1382 نزدیک به 860000 دستگاه مانیتور LG تولید کرده است. صنایع ماشینهای اداری ایران ( مادیران ) در حال حاضر بزرگ ترین تولید کننده مانیتور در خاورمیانه است. به طور متوسط در هر 10 ثانیه یک مانیتور از خط تولید آن خارج می شود. ویژگی های عمده تولیدات مادیران سبب شده که این مانیتور در بازار با استقبال عمومی مشتریان مواجه شده و سهم جالب توجهی از بازار مانیتور را به خود اختصاص دهند. در هفت سال گذشته نزدیک به 3200000 مانیتور تولید شده است. در ایران بیش از دو میلیون و  دویست هزار دستگاه مانیتور LG بوده است.

   

  امکانات :

  تجهیزات تمام اتوماتیک تولید و تست

  کارخانه مدرن تزریق پلاستیک برای ساخت بدنه

  یک خط مجهز و ویژه برای تولید تلویزین ال سی دی X.VISION

  چهار خط مجهز برای تولید مانیتورهای ال جی LCD و CRT

  یک خط ویژه برای تولید کامپیوترهای مادیران

  دو خط تولید برای ساخت پرینترهای EPSON و Olivetti

  رکورد تولید سال 1384 : 750 هزار دستگاه در 25 مدل

   

  تولیدات :

  تولید کننده مانیتور های LG در انواع LCD و CRT

  تولید کننده پرینتر های EPSON

  تولید کننده پرینترهای بانکی Olivetti

  تولید کننده کامپیوترهای مادیران

  تولید کننده تلویزیون LCD با نام X.VISION

  اولین صادرکننده محصولات مانیتور از ایران

  خدمات ماشین های اداری ایران

  تامین خدمات پس از فروش محصولات مادیران از طریق شبکه سراسری شرکت خدمات ماشینهای اداری ایران صورت می گیرد. این شرکت با گسترده ترین شبکه خدمات پس از فروش ماشینهای اداری در ایران ، شرایطی فراهم آورده که مشتریان از دریافت خدمات سریع و حرفه ای مطمئن و آسوده خیال باشند.

   

  خدمات :

  ارائه کننده خدمات پس از فروش برای کلیه محصولات گروه مادیران

  (     SHARP , LG , EPSON , X.VISION , olivetti )

  دارای 18 شعبه استانی

  کادر تخصصی قریب به 470 مهندس و تکنسین

  بیش از 370 نماینده رسمی خدمات در سراسر ایران

  ارائه کننده خدمات نوآورانه برای آسایش و راحتی هر چه بیشتر مشتریان . نظیر

  سرویس در محل مشتری در کمتر از دو ساعت

  تاریخچه مدیریت منابع انسانی :

  تاریخچه منابع انسانی را باید از انقلاب صنعتی در کشورهای اروپایی مخصوصا انگلستان و آمریکا در نظر گرفت. انقلاب صنعتی ، در حقیقت نوعی انقلاب اقتصادی بود که توانست بر فرهنگ مردم تاثیر بگذارد و سبب تغییر فرهنگی در جوامع آن ها شود. انقلاب صنعتی با انبوهی از دستگاهها و تکنولوژی سریع و پرقدرت  وارد میدان زندگی مردم شد و تعداد بی شماری از مردان و زنان و کودکان را مشغول به کار کرد. کارخانه ها از شرایط و فشردگی خاص خود برخوردار بود و به طور کلی با زندگی قبلی کارگران متفاوت بود. کارگرانی که از روستاها به شهرها آمده بودند در تمام طول روز و بعضا شب ها در کارخانه ها کار می کردند و همان جا یا در اتاق های غیر بهداشتی می خوابیدند. در این زمان ، سرمایه داران و صاحبان کارخانه ها با بی رحمی زیاد و حتی از زنان و کودکان استفاده می کردند و برای آن که آن ها از چشم ماموران کار و مالیات مخفی بمانند ، در اتاق های تاریک و نمناک اسکان داده می شدند. مشاهده زندگی سخت و مشقت بار کارگران برای عده ای که دارای وجدانی بیدار و روحی بلند بودند و همواره به انسان به عنوان موجود قابل احترام می نگریستند غیر قابل تحمل بود. رابرت اون که در سال های 1771 تا 1858 میلادی در انگلستان و آمریکا می زیست و با پشتکار و جدیت مالکیت و مدیریت چند کارخانه را در دست داشت ، برای اولین بار به زندگی و شرایط کارگران توجه کرد. او برای آن ها مسکن و غذا پیش بینی کرده بود و عقیده داشت که با تعیین ساعت کار معین و بدون اعمال زور و اجبار می توانست کار نسبتا قابل قبولی از آن ها دریافت کند.

  تا قبل از سال 1912 میلادی اداره یا دایره مستقلی که به طور تخصصی به مدیریت منابع انسانی اختصاص داشته باشد وجود نداشت. تا این زمان ، در بعضی از سازمان ها ، فردی به عنوان مسئول امور رفاهی تعیین می شد که برخی از خدمات رفاهی را ارائه می داد.

 • فهرست و منابع گزارش کارآموزی تاریخچه شرکت مادیران

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

دانلود کارآموزی گزارش کارآموزی تاریخچه شرکت مادیران, گزارش کارآموزی گزارش کارآموزی تاریخچه شرکت مادیران, پروژه کارآموزی گزارش کارآموزی تاریخچه شرکت مادیران, دانلود کارورزی گزارش کارآموزی تاریخچه شرکت مادیران, گزارش کارورزی گزارش کارآموزی تاریخچه شرکت مادیران, پروژه کارورزی گزارش کارآموزی تاریخچه شرکت مادیران, کارآموزی در مورد گزارش کارآموزی تاریخچه شرکت مادیران, کارورزی در مورد گزارش کارآموزی تاریخچه شرکت مادیران, نمونه گزارش کارآموزی درباره گزارش کارآموزی تاریخچه شرکت مادیران, گزارش کار در مورد گزارش کارآموزی تاریخچه شرکت مادیران
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت