گزارش کارآموزی شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین

تعداد صفحات: 53 فرمت فایل: word کد فایل: 3315
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: کارخانجات و شرکت ها
قیمت قدیم:۱۸,۰۰۰ تومان
قیمت: ۱۲,۸۰۰ تومان
دانلود فایل
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه گزارش کارآموزی شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین

  تاریخچه

  شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین اولین تولید کننده وصادر کنندۀ یونیت و صند لی دندان پزشکی در ایران است .این شرکت که بزرگترین کارخانه ی تولید صندلی دندان پزشکی در خاورمیانه به شمار می رود در سال 1370تو سط ریا ست جمهوری جناب آقای هاشمی رفسنجانی افتتاح گردید .این در زمینی به مساحت 150متر مربع بنا شده ودارای 1700 متر مربع بنا است.

   

  2-1 موقعیت جغرافیایی

  موقعیت جغرافیایی این شرکت در نزدیکی شهر ملارد،در حدود 5 کیلومتر جاده شهریار –ملارد قرار گرفته است دفتر مر کزی شرکت در خیابان آزادی نرسیده به میدان انقلاب قرار دارد.

   

  3-1 وضعیت مالکیت

  شرکت سهامی خاص می باشد .سها مداران شرکت 7 نفر می باشند که یک مدیر تولید در کارخانه وسایر افراد در دفتر مرکزی سرپرست قسمت ها مختلف هستند ،تمامی 7 سهامدار این شرکت جزو هئیت مدیره هستند.

   

  وضعیت پرسنل

  تعداد پرسنل شرکت 45 نفر می باشدکه 30نفر در خود کارخانه و 15 نفر در دفتر مرکزی مشغول به کار هستند.از 30 نفر افرادی که در کارخانه مشغول به کار هستند .11نفر وکیل ،12 نفر دیپلم ،5نفر فوق دیپلم،2نفر لیسانس هستند .11نفر سیکل ،12نفر دیپلم در قسمت های مختلف عملیاتی و مونتاژ مشغول به کار هستند واز 5 نفر فوق دیپلم ها 2 نفر منشی خانم در دفتر مدیریت :1نفر طراح ونقشه کش ،1نفر مدیریت کنترل کیفیت اولیه ومیانی و1 نفر در قسمت انبار عهده دار کار هستند. افرادی که دارای مدرک لیسانس هستند یک نفر در قسمت کنترل کیفیت پایانی ونفر دیگر که مهندس مکانیک است ومسئول آموزش ومسئول نظارت بر قسمت طراحی ومهندسی است.

   

  5-1)قسمت های موجود در کارخانه

  1-5-1)مونتاژ برق والکترونیک 8 در این قسمت آماده سازی سیستم برقی صورت می گیرد.تمامی عملیات ها بر روی کابل ها وسیم ها صورت می گیرد تا کاملاًآماده به قسمت مونتاژبریده شود.از جمله ی این کارها تو لید منشی صندلی ،منشی یونیت ،تابلت صندلی وتابلت یونیت می باشد.تکرار کارگر در این قسمت 1 نفر می باشد.

  2-5-1) مونتا ژتابلت وبازویی:مونتاژ بازویی در سر صورت می گیرد ،1-مونتاز قسمت ثابت بازویی قسمت متحرک 3-مونتاژقسمت زیر تابلت *در این قسمت مونتاژقطعاتی صورت می گیرد که یا در خود همین قسمت عملیاتی مانند سوراخکاری یا قلاویز کاری بر روی آن انجام می شود یا قطعاتی از قسمتهای دیگر آماده شده وبعد از رنگ کاری برای مونتاژبه این قسمت می آیند.تعداد کارگر در این قسمت 2نفر می باشد.

  3-5-1)مونتاژ چراغ:عملیات مونتاژبازوئی وکلگی چراغ در این قسمت است .بازوئی چراغ بعد از آماده سازی ورنگ رزی به این واحد می آید وسپس با کلگی چراغ اسمبل شده وکابل کلگی متصل می شود.قسمت کلگی چون سیم پیچیده ای دارد وهمین طور لامپ مورد استفاده وتلق آن تکنولوژی خاصی دارد از بیرون خریداری می شود .تعداد کارگر در این قسمت 1 نفر می باشد.

  4-5-1)سراجی :تمامی تشک های کف- زیر سری – پشتی ودسته ی یونیت در این قسمت تولید می شود.تولید بر اساس سفارش وبسته به رنگ سفارشی انجام می گیرد.تعداد کارگر مورد نیاز 1نفر است.

  5-5-1)کنترل کیفیت اولیه یا میانی:قطعات،لوازم ومواد خام خریداری شده در هنگام ورود تو سط این قسمت کنترل وبازرسی شده وبعد از تأیید به انبار منتقل می شود.کار دیگر این قسمت نظارت بر فرآیند تولید قطعات تا رسیدن به قسمت مونتاژ است.تعداد 2 نفر است.

  6-5-1)کنترل کیفیت نهایی:در این قسمت قطعاتی که کار بر روی آنها به اتمام رسیده بازرسی ودر هنگام مونتاژبر روی بدنه ی اصلی یونیت نظارت بر روی تمامی قطعاتی صورت می گیرد.تعداد نظرات 1 نفر مسئول ویک نفر کارگر است .

  7-5-1)تراشکاری:در این قسمت عملیات هایی مانند تراشکاری (رو تراشی،کف تراشی)،سوراخکاری و...انجام می گیرد.دستگاههائی که در این قسمت وجود دارند،2دستگاه پرس دستی ،2دستگاه فرز ستونی،1دستگاه اره لنک،1دستگاه مته ستونی و1دستگاه دریل ستونی ضربدر تعداد کارگر 6 نفر می باشد.

  8-5-1)آهنگری وجوشکاری:عملیاتی همانند خم کاری ،ساختن پایه ی اصلی یونیت و...در این قسمت انجام می گیرد.تعداد کارگر 3 نفر می باشد.

  9-5-1)وکیوم: در این قسمت با استفاده از ورق ABS قطعات مورد نیاز یونیت تولید می شود.فرآیند تولید.

  حرارت ← نرم شده←شکل دهی ← پلیسه گیری ← نقاشی ← مونتاژتعداد کارگر 1 نفر می باشد.

  دستگا ههایی که در این قسمت قرار دارند اره نواری ،فرز،دستگاه وکیوم(هر کدام 1 دستگاه).

  10-5-1)نقاشی قطعاتی تا ورودی ابتدا سنگ کاری شده ،با مواد شستشو می دهند.سپس آستری زده وبتونه کاری می شوند وبعد ساب زده می شود.عملیات نقاشی با پمپ دستی صورت می گیرد.برای تثبیت رنگ دو نوع کوره وجود دارد.1کوره ی آهن وآلومینیوم با درجه حرارت 150تا 200درجه سانتیگراد.2 کوره ی ABSبا درجه حرارت 70تا80درجه سانتیگراد ،تعداد کارگر 3 نفر ،همراه با یک نفر سر پرست.

  11-5-1)ریخته گری:عملیات ریخته گری در این قسمت به صورت سنتی است .قالب های مورد نیاز را با ماسه درست می کنند.تعداد کارگر 2 نفر می باشد.

  12-5-1)انبار:قطعات ورودی بعد از تأئید به این قسمت آورده شده ،کد می خورند وسپس لیست گیری شده وبه تعداد صندلی تولیدی در این ماه به واحدهای دیگر قطعات توزیع می شود.تعداد1 کارگرویک نفر سر پرست.

  14-5-1)خط تولید :تمامی قطعات تولیدی برای مونتاژ بر روی بدنه ی اصلی به این قسمت می آیند.1 نفر برق کار در این قسمت وظیفه مونتاژ سیستم برقی وموتور را دارد وبقیه به ترتیب خط تولید از پایه شروع به مونتاژکرده- بدنه ی اصلی- تابلت وبازوئی ها - آزمایش-  بسته بندی می شود.تعداد کارگر در این قسمت 4 نفر می باشد.

  15-5-1)مدیریت:1نفر مدیر و2نفر منشی در این قسمت مشغول به کار هستند.

  16-5-1)طراحی ومهندسی :وظیفه ی تهیه ی نقشه قطعات تولیدی وسفارشی بر عهده ی این قسمت است.تعداد 2 نفر مسئول دارد.

  6-1)محصولات:

  محصولات کارخانه بسته به نوع صندلی نوع تابلت منشی ونوع تابلت یونیت متفاوت است وبه انواع  : 

  (1)3000Te،(2)3000TB،(3)3000TRL،(4)3000TBL،(5)3000TGL،(6)3000TBX،(7)3000TRX،(8)  3000TGXتقسیم می شوند.

  قیمت هر یک دستگاه یونیت بسته به نوع آن بین 000/000/20تا000/000/30 ریال متغییر است .

  بیشترین محصولات به کشورهای حاشیه ی خلیج فارس از جمله امارات متحده ی عربی صادر می شود.

  2)استاندارد اقلام ورودی :

  این استاندارد ها در تاریخ 15/10/83در کارخانه مورد بازنگری قرار گرفته شده تا از هزینه های بعدی وضایعات زیاد جلوگیری شود.

  1-1-2)کاسه کراشوار چینی :

  نحوه نمونه برداری 10 درصدنمونه برداری تا در صورت خرابی بیش از 2 درصد قطعات نمونه برداری شده تمامی قطعات تا ورودی به انبار حدود اعلام شده وعودت داده می شود.این کار توسط کنترل کیفیت تولید انجام می گیرد.

  2-1-2)تسمه های آهنی فابریک:

  نحوه ی نمونه برداری:

  مقطع هر شاخه مورد بررسی قرار می گیرد ودر صورت ایراد شاخه مردود اعلام شده وعودت داده می شود.

  (نمودار و جداول در فایل اصلی موجود است )

 • فهرست و منابع گزارش کارآموزی شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

دانلود کارآموزی گزارش کارآموزی شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین, گزارش کارآموزی گزارش کارآموزی شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین, پروژه کارآموزی گزارش کارآموزی شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین, دانلود کارورزی گزارش کارآموزی شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین, گزارش کارورزی گزارش کارآموزی شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین, پروژه کارورزی گزارش کارآموزی شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین, کارآموزی در مورد گزارش کارآموزی شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین, کارورزی در مورد گزارش کارآموزی شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین, نمونه گزارش کارآموزی درباره گزارش کارآموزی شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین, گزارش کار در مورد گزارش کارآموزی شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت