گزارش کارآموزی فرآیند جلسه مشاوره و درمان ( وسواس فکری و عملی)

تعداد صفحات: 9 فرمت فایل: word کد فایل: 3981
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: روانشناسی
قیمت قدیم:۱۸,۰۰۰ تومان
قیمت: ۱۰,۸۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه گزارش کارآموزی فرآیند جلسه مشاوره و درمان ( وسواس فکری و عملی)

  خلاصه جلسه اول و دوم:

  نام: ب                      نام خانوادگی: ت          سن: 16 سال                       کلاس: سوم دبیرستان

  مراجع در ساعت 30/9 صحبت به اتاق مشاوره مراجعه نمود. (مراجع دختری 16 ساله است، قدی بلند دارد، لاغر اندام است و‌ پوششی تمیز و مرتب دارد) بعد از احوال پرسی و برقراری ارتباط اولیه در مورد مشکل اصلی مراجع صحبت شد.

  شکایت اصلی: (مراجع) حساس و زود رنج شده ام و خیلی زود ا عصابم به هم می ریزد.

  مشاور: اعصابم به هم می ریزد یعنی چه؟

  مراجع: من مشکل وسواس دارم و برای همین به شما مراجعه کرده ام.

  وضعیت فعلی مراجع

  مشاور: در مورد حالت وسواس خودتان بیشتر توضیح دهید؟

  مراجع: اغلب اوقات فکرهای وحشتناکی به ذهنم خطور می کند. معمولا دیر به مدرسه می رسم، چون نمی رسم کارهایم را انجام دهم. اگر به دیگران دست بزنم احساس آلودگی می کنم، باید دست هایم را چندین مرتبه بشویم. بعد از رفتن به دستشویی چندین بار باید دست ها و پاهایم را بشویم و حمام رفتنم خیلی طولانی است و هر چه خودم را می شویم باز هم احساس می کنم که پاک نیستم از صابون و مواد شوینده زیاد استفاده می کنم. در نماز خواندن تکرار زیاد دارم. همیشه از دیگران عقب می افتم به دلیل تکرار زیاد کارهایم. هنگامی لباس پوشیدن خیلی وقتم گرفته می شود. به تمیزی و پاکیزگی اهمیت زیاد می دهم.

  مشاور: این علایمی که به من گفتید از کی شروع شده است؟

  مراجع: از سال سوم راهنمایی،‌اول خیلی کم بود  و با گذشت زمان زیاد شد. الان به قدری زیاد شده که نمی توانم درس بخوانم. وقتم این قدر گرفته می شود که اصلا به درسم نمی رسم.

  مشاور: تا حالا برای درمان خود به پزشک مراجعه کرده اید یا خیر؟

  مراجع: یک بار به روان پزشک مراجعه کرده ام و به من دارو دادند و دو الی سه هفته دارو را مصرف می کردم. خیلی حالم بد می شد، گیج می‌شدم و حالت تهوع به من دست می داد نمی توانستم درس بخوانم و دیگر دارو را مصرف نکردم.

   

  مشاور: اسم داروهایی که مصرف می کردید می دانید چه بود؟

  مراجع: نه، نمی دانم چه بود.

  مشاور: آیا در خانواده شما شخص دیگری هست که این رفتار و اعمال شما را داشته باشد یا مثل شما باشد؟

  مراجع: مادرم وسواسی است. من هم درست مثل مادرم هستم، ولی مادرم حالت‌های شدیدتری نسبت به من دارم.

  مشاور: مادرتان از کی این رفتارها را داشته است؟

  مراجع: از وقتی که من بچه بودم مادرم همین طور بوده و به نجس و پاکی و شستن وسایل خانه، نظم و انضباط خاص در منزل و کارهای خانه زیاد حساس بوده و هست .

  مشاور: جلسه آینده که تشریف آ‌وردید حتماً یک نفر از اعضای خانواده را که بتواند کار ما را در منزل ادامه بدهد به همراه بیاورید. تا جلسه ی آینده سعی کنید موقعیت هایی را که سبب ناراحتی و فعالیت های تکراری شما می‌شوند با توجه به شدت آن‌ها درجه‌بندی کنید. در پایان جلسه پرسشنامه وسواس فکری و عملی مادسلی (MOC ) و فهرست افکار وسواسی اجرا شد.

 • فهرست و منابع گزارش کارآموزی فرآیند جلسه مشاوره و درمان ( وسواس فکری و عملی)

  فهرست:

  ندارد
   

  منبع:

  ندارد

دانلود کارآموزی گزارش کارآموزی فرآیند جلسه مشاوره و درمان ( وسواس فکری و عملی), گزارش کارآموزی گزارش کارآموزی فرآیند جلسه مشاوره و درمان ( وسواس فکری و عملی), پروژه کارآموزی گزارش کارآموزی فرآیند جلسه مشاوره و درمان ( وسواس فکری و عملی), دانلود کارورزی گزارش کارآموزی فرآیند جلسه مشاوره و درمان ( وسواس فکری و عملی), گزارش کارورزی گزارش کارآموزی فرآیند جلسه مشاوره و درمان ( وسواس فکری و عملی), پروژه کارورزی گزارش کارآموزی فرآیند جلسه مشاوره و درمان ( وسواس فکری و عملی), کارآموزی در مورد گزارش کارآموزی فرآیند جلسه مشاوره و درمان ( وسواس فکری و عملی), کارورزی در مورد گزارش کارآموزی فرآیند جلسه مشاوره و درمان ( وسواس فکری و عملی), نمونه گزارش کارآموزی درباره گزارش کارآموزی فرآیند جلسه مشاوره و درمان ( وسواس فکری و عملی), گزارش کار در مورد گزارش کارآموزی فرآیند جلسه مشاوره و درمان ( وسواس فکری و عملی)
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت