گزارش کارآموزی بازدید از کتابخانه ملی ایران

تعداد صفحات: 8 فرمت فایل: word کد فایل: 4139
سال: 1385 مقطع: مشخص نشده دسته بندی: علوم اجتماعی و جامعه شناسی
قیمت قدیم:۱۱,۷۰۰ تومان
قیمت: ۶,۵۰۰ تومان
دانلود فایل
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه گزارش کارآموزی بازدید از کتابخانه ملی ایران

  بازدید از کتابخانه ملی ایران

  تاریخ بازدید: ساعت 13 روز شنبه 27/3/85

  استاد گرامی: سرکار خانم صمیعی

  لیدر گرامی: سرکار خانم تهرانی

  ساختمان کتابخانه ملی در بزرگراه حقانی (( غرب به شرق)) بعد از دستگاه مترو میرداماد- بلوار کتابخانه ملی ایران واقع شده است.

  کتابخانه ملی تا سال 1316 کتابخانه سلطنتی نام داشت و بعد از این سال کتابخانه ملی نامیده شد.

  10 ساختمان در مکانهای مختلف نظیر 30 تیر – بهارستان – ظفر – جردن و … داشت که همه را ادقام کرده در سال 1375 اولین کلنگ ساختمان فعلی توسط آیت الله رفسنجانی زده شده و در 11 اسفند 1383 توسط جناب آقای خاتمی افتتاح گردید.

  این ساختمان 8 طبقه است که 3 طبقه مثبت و 4 طبقه منفی دارد حالت سه بلوکه است. 97 هزار متر مربع متراژ دارد که 65 هزار متر مربع ساخته و 22 هزار متر مربع نساز است.

  این کتابخانه کتاب امانی ندارد و اساس کارش حفظ و نگهداری آثار مکتوب و غیر مکتوب است اعم از چاپی و غیر چاپی شامل کتابی و غیر کتابی: کتابی مانند کتاب و غیر کتابی مانند نشریات ادواری و غیر چاپی نیز شامل کتابی و غیر کتابی: کتابی مانندنسخ خطی و غیر کتابی مانند مواد غیر کتابی 51 عنوان مواد مانند cd، نوار، فیلم، دیسکت، میکروفیلم، میکروفیش و …

  ساعت کار کتابخانه از ساعت 5/7 صبح الی 5/7 شب است. البته برای کارمندهای رسمی تا 5/3 بعد از ظهر می باشد.

  تمام وسایل و امانات این کتابخانه ایرانی می باشد به جز موکتها که ضد آب و ضد حریق هستند و ریلهای کتاب بر این ساختمان به سیستم اعلام حریق مجهز بوده و تا 8 ریشتر در برابر زلزله مقاوم است درز ژوئن در تمام ساختمان به چشم می خورد.

  10 راهرو که این راهرو ها شامل پله های اضطراری، آب مرکزی، سرویسهای بهداشتی آسانسور و … و شافت نام دارند در این ساختمان وجود دارد.

  دستگاه تهویه ظرف 7 ثانیه کار می کند. درهای مخازن ضد حریق است و به طور خود کار بسته می شود و سیستم مدار بسته امنیت ساختمان را تضمین می کند.

  سایت کتابخانه؛ این کتابخانه یک سایت دارد که مجموعه فعالیتها و گزارشات کتابها و … را در آن بروز می کند.

  قانون و اسپاری: هر ناشری موظف است 2 الی 4 نسخه از کارش را به کتابخانه ملی بدهد.

  شرایط عضویت در کتابخانه ملی :

  شرایط عضویت در این کتابخانه:

  یک قطعه عکس 4* 3 رنگی

  کپی صفحات شناسنامه

  کپی آخرین مدرک تحصیلی که باید لیسانس باشد.

  فقط دانشجویان رشته کتابداری در مقطع لیسانس در موقع دانشجویی هم می توانند عضو شود.

  دانشجویان رشته های دیگر فقط در صورت داشتن فرم درخواست از دانشگاه برای تحقیق و … مدت دار می توانند عضو شوند . (( در یک مقطع کوتاه مثلا یک ماه))

 • فهرست و منابع گزارش کارآموزی بازدید از کتابخانه ملی ایران

  فهرست:

  ندارد
   

  منبع:

  ندارد

دانلود کارآموزی گزارش کارآموزی بازدید از کتابخانه ملی ایران, گزارش کارآموزی گزارش کارآموزی بازدید از کتابخانه ملی ایران, پروژه کارآموزی گزارش کارآموزی بازدید از کتابخانه ملی ایران, دانلود کارورزی گزارش کارآموزی بازدید از کتابخانه ملی ایران, گزارش کارورزی گزارش کارآموزی بازدید از کتابخانه ملی ایران, پروژه کارورزی گزارش کارآموزی بازدید از کتابخانه ملی ایران, کارآموزی در مورد گزارش کارآموزی بازدید از کتابخانه ملی ایران, کارورزی در مورد گزارش کارآموزی بازدید از کتابخانه ملی ایران, نمونه گزارش کارآموزی درباره گزارش کارآموزی بازدید از کتابخانه ملی ایران, گزارش کار در مورد گزارش کارآموزی بازدید از کتابخانه ملی ایران
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت