گزارش کارآموزی شرکت مهروز صنعت اصفهان نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو

تعداد صفحات: 62 فرمت فایل: word کد فایل: 3935
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: مهندسی برق
قیمت قدیم:۳۲,۰۰۰ تومان
قیمت: ۲۴,۸۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه گزارش کارآموزی شرکت مهروز صنعت اصفهان نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو

  1 آشنایی کلی با مکان کارآموزی

   

  شرکت مهر وز صنعت اصفهان

  نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو

   

  شرکت مهروز صنعت یکی از شرکت هایی است که در زمینه خدمات رسانی
  سیستم های قدرت،رله و حفاظت،تجهیزات پست،خطوط انتقال وشبکه های مخابراتی و تله متری فعالیت می‌کند. قابلیت ها وسابقه درخشان این شرکت باعث شده است تا بعنوان مرجع ومنبعی در زمینه های خدمات مهندسی وخدمات نگهداری وتعمیرات شبکه های انتقال نیرو محسوب گردد.تعهد، کیفیت، سرعت ومطلوبیت نرخ خدمات اهدافی می باشد که این شرکت در جهت دستیابی به آنها تلاش کرده است وبه آنها دست یافته است.

  شرکت مهروز صنعت اصفهان به دنبال آن است تا درچشم انداز خود به بهترین شرکت در زمینه نگهداری وتعمیرات تبدیل گردد.پیشرفت هر روزه شرکت به سمت ارائه مطلوب خدمات که کیفیت بالاتر وبرتر نسبت به خدمات مشابه داشته باشد.

  11 تاریخچه سازمان:

  در مردادماه 1377 شرکت مهروزصنعت بعنوان شرکت سهامی خاص عهده‌دار نگهداری وتعمیرات شبکه انتقال نیرو گردید. بهره‌گیری ‌از نیروی ‌کاری که نزدیک به سه دهه تجربه کار درشبکه‌های انتقال را دارد واستفاده از تجهیزات وامکانات منحصربه فرد در صنعت برق باعث گردید در زمانی بسیار کوتاه این شرکت بتواند خود را در زمره شرکت های فعال وپرقدرت در زمینه شبکه های انتقال نیرو و برق صنعتی قراردهد.

  12 نمودار سازمانی وتشکیلات واحد صنعتی وامکانات:

  اگر بخواهیم قسمت های مختلف شرکت مهروز صنعت را به صورت یک بلوک دیاگرام به نمایش درآوریم نمودار آن به صورت صفحه بعد می باشد:

  نیروی انسانی امور حفاظت وکنترل شرکت مهروز صنعت :

  این امور از سه قسمت انتقال،فوق توزیع وآزمایشگاه برخوردار است.به کارگیری نزدیک به ده نفر از کارشناسان با تجربه که دوره های حفاظتی متعددی را سپری نموده اند و استفاده از خدمات نزدیک به هشت نفر از تکنسین های توانا منبعی غنی از نیروهای انسانی برای اجرای هرگونه خدمات را برای این امور فراهم آورده است.

  نیروی انسانی امور خطوط شرکت مهروز صنعت :

  این امور که از سه قسمت خطوط انتقال،فوق توزیع وکابل تشکیل شده است با برخورداری از دیدگاه کارشناسی مسئولین خود واستفاده از تجربه نیروی متعهد،مجرب وتلاشگر خود در گروههای عملیاتی وبالارو می‌تواند در اقصی نقاط شبکه‌های انتقال و فوق توزیع وحتی‌شبکه‌های زیرزمینی کابل بهترین خدمات را عرضه نماید.

  نیروی انسانی امور تعمیرات شرکت مهروز صنعت :

  این امور با داشتن سه قسمت ترانس،کلید وکارگاه از کارکنان متعهد وتلاشگر برخورداراست.این امور با به کارگیری نزدیک به ده کارشناس مطلع وتعداد پانزده تکنسین با تجربه در هر یک از زمینه های تخصصی می تواند خدمات خود را به مشتریان گرامی عرضه نماید.

   

  نیروی انسانی واحد تله متری وکامپیوتر شرکت مهروز صنعت :

  تعداد ‌هشت‌ کارشناس ‌زبده ‌ومتخصص‌‌ با ‌توانایی‌‌های‌ بالای‌ خود‌ درسه‌ بخش تله متری، سخت افزار ونرم افزار این واحد به ارائه خدمات مشغول هستند وبا استفاده از تجهیزات منحصر به فرد در کیفیتی مطلوب به مشتریان خود خدمت می نماید.

  نیروی انسانی دفتر فنی شرکت مهروز صنعت :

  این دفتر با دارابودن بخش های سخت افزار،نرم افزار،همامنگی وکنترل پروژه وآموزش دارای نزدیک به ده کارشناس مجرب وتوانا در زمینه ارائه خدمات مورد نیاز می باشد. تخصص افراد به‌ گونه‌ای ‌است ‌که ‌می‌تواند هرگونه نیازی را در زمینه ‌کاری ‌دفتر فنی ‌به ‌بهترین ‌وجه‌ برآورده نماید.

  تجهیزات کار:

  شرکت مهروز صنعت در زمینه دستگاهها وتجهیزات تست از مجهزترین نوع وآخرین مدل وسائل کاری برخوردار است که با توجه به سرمایه گذاری وزارت نیرو در منطقه مرکزی به لحاظ پشتوانه سرمایه ای وفنی از این لحاظ کمتر رقیبی در شرکت های ایرانی برای آن وجود دارد.تجهیزات تست وراه اندازی عبارتنداز:

  الف) دستگاههای‌تست‌‌رله DLF  ،دستگاههای‌تست رله‌ZFB  ودستگاههای تست TOUR-H  ازکارخانه‌های‌معتبر‌کوژلکس،GEC-ALESTOM  و ABB ،SUERKER  ،FRAJA-RTS 21  .

   ب) دستگاههای اندازه گیری قدرت شامل PHASE-SHIFTER  وپرایمری INJUCTION  ودستگاه HIGH-VOLTAGE با ولتاژهای DC  و AC .

  ج) تجهیزات اندازه گیری سیستم های کنترل شامل دستگاههای تست کنتور LANDIS  وانواع و اقسام مترینگ های کلمپی ودستی.

  د) دستگاههای تست تجهیزات پست شامل دستگاه تست عایقی روغن،دستگاههای واکیوم، روغن ترانس وگاز SF6  ،دستگاه تست تانژانت دلتا،میلی گراف واندازه گیر نقطه شبنم و کنتاکت رزیستانس ومیگرهای مختلف.

   

  ه) دستگاههای ‌ترموویژن ‌برای‌ بررسی‌ نقطه‌ گرمای ‌‌کلیه ‌تجهیزات ‌برقرار ‌و
  مینی‌بوس ‌های عیب‌یاب کابل.

  و) تجهیزات تعمیر ونگهداری خطوط انتقال نیرو شامل جک زنجیر،وینچ،ترمز،پولی و… .

   

  ز) و بالاخره آزمایشگاههای مجهز رله،مخابرات وکارگاه تجهیزات پست از جمله
  توانایی های شرکت در ارائه خدمات خود به مشتریان می باشد.

  ستاد وپشتیبانی:

  از آنجایی که مجموعه وظایف شرکت مهروز صنعت بگونه ای است که ایجاب می نماید قسمتهای فنی واجرایی بتوانند در کلیه ساعات شبانه روز ودر مواقع اضطراری وفوری فعالیت داشته باشند،به همین منظور قسمت ستاد وپشتیبانی با استفاده از امکانات وتجهیزات پیشرفته وبا مکانیزاسیون کامل ارائه خدمات می نماید.

  علاوه بر موارد فوق امور پشتیبانی با دارابودن قریب به چند دستگاه خودرو سنگین،نیمه سنگین وسبک در انجام وظایف گروههای شرکت همکاری می نماید:

  13 نوع محصلات تولیدی خدماتی واحد صنعتی:

  نوع محصلات تولیدی خدماتی شرکت به تفکیک بخش ها به صورت زیر است:

  خدمات امور حفاظت وکنترل:

  طراحی ومهندسی پستهای برق.

  نصب وراه اندازی پستها.

  تست های آماده سازی وراه اندازی.

  آزمایشگاه مجهز امور حفاظت وکنترل.

  نگهداری وتعمیرات سیستم های حفاظتی.

  خدمات امور خطوط:

  ایجاد خطوط انتقال وفوق توزیع .

  بهینه سازی واصلاح خطوط.

  بازدیدهای صعودی وترموویژن.

  نگهداری وتعمیرات خطوط وکابل های انتقال وفوق توزیع.

  خدمات امور تعمیرات پست:

  نصب،تست وراه اندازی تجهیزات فشار قوی پست.

  نگهداری وتعمیر تجهیزات فشار قوی پست.

  کارگاه تعمیرات و اورهال تجهیزات.

  بازرسی وعملیات پیشگیرانه.

  خدمات امور مخابرات:

  ایجاد،نگهداری وتعمیرات شبکه های تلفن.

  ایجاد،نگهداری وتعمیرات شبکه های بی سیم.

  بهینه سازی وتوسعه شبکه های بی سیم.

  خدمات واحد تله متری وکامپیوتر:

  راه اندازی ونگهداری وتعمیرات .(PLC)

  نگهداری وتعمیرات پایانه های راه دور ودیسپاچینگ .

  ساخت وتولید برد های الکترونیک

  خدمات دفتر فنی:

  طراحی واجرای پایانه های راه دور ونرم افزارهای دیسپاچینگ.

  مرجع ومأخذ منابع فنی.

  طراحی وراه اندازی سیستم های انفورماتیک.

  اجرا ونگهداری شبکه های رایانه ای (اینترنت واینترانت).

  14 شرح فرآیند تولید وخدمات:

  تنوع خدمات شرکت در زمینه های مختلف کاری به همراه کیفیت مطلوب آن طیف گسترده ای را تشکیل می دهد که توسط واحدهای عملیاتی وفنی شرکت انجام می پذیرد. هرچند تفکیک آنها به راحتی امکان پذیر نمی باشد ولیکن دسته بندی بر اساس نوع خدمات به شرح زیر است:

  خدمات امور حفاظت وکنترل:

   

  طراحی ومهندسی پستهای برق: با انجام کلیه محاسبات باز واتصال کوتاه ودر نظر گرفتن تمامی ویژگی های مورد نیاز می ‌تواند طرح حفاظت،کنترل ونمای کلی پستها را تهیه نماید. کلیه نقشه ها وفهرستهای کابل،سیم وتجهیزات بر اساس نیاز مشتری تهیه
  می گردد وبر اساس نوع تجهیزات تمامی ارتباطات لازم را کامل می نماید.

   

  نصب وراه اندازی پستها: هرگاه نیاز به اجرای سیستم حفاظت کامل برای پستهای انتقال ویا توزیع از سطح ولتاژ چهارصد کیلوولت گرفته تا برق صنعتی داشته باشید، هنگامیکه می خواهید تا سیستم حفاظتی خود را کامل نمایید ویا پست را پس از نصب با
  کیفیت مطلوب ودر کمترین زمان در مدار قرار دهید،این امور آماده انجام خدمات
  مورد نیاز شما است.

  تست های آماده سازی وراه اندازی: در سریعترین زمان ممکن می تواند تمامی تجهیزات حفاظتی مورد نیاز شما را به صورت کامل تست نماید وپست برق را در مدار قرار دهد. تستهای‌ نهایی انجام گرفته به گونه‌ای است که تا سال ها هیچگونه مشکلی نخواهیدداشت.

   

  آزمایشگاه مجهز امور حفاظت وکنترل: در صورت بروز هرگونه مشکل بر روی تجهیزات حفاظتی ،کنترلی ویا مترینگ با سرویس دهی خود آماده خدمت گذاری است.از اصلاح مدارات الکترونیکی تا برنامه ریزی تراشه های پروسسوری به گونه ای انجام
   می شود که کارآیی تجهیز مورد نظر به مانند روز اول گردد.

  نگهداری وتعمیرات سیستم های حفاظتی: هرگاه سیستمی را به این امور بسپارید،با برخورداری از تستهای پیشگیرانه احتمال بروز مشکلات ویا هرگونه وقفه در کارکرد تجهیزات را به حداقل ممکن رسانیده اید.دیگر هیچگاه نگران مشکلات اضطراری نخواهید بود‌،چرا که سرویس‌های شبانه‌روزی شرکت همواره آماده حل مشکلات شما خواهندبود.

 • فهرست و منابع گزارش کارآموزی شرکت مهروز صنعت اصفهان نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

دانلود کارآموزی گزارش کارآموزی شرکت مهروز صنعت اصفهان نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو , گزارش کارآموزی گزارش کارآموزی شرکت مهروز صنعت اصفهان نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو , پروژه کارآموزی گزارش کارآموزی شرکت مهروز صنعت اصفهان نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو , دانلود کارورزی گزارش کارآموزی شرکت مهروز صنعت اصفهان نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو , گزارش کارورزی گزارش کارآموزی شرکت مهروز صنعت اصفهان نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو , پروژه کارورزی گزارش کارآموزی شرکت مهروز صنعت اصفهان نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو , کارآموزی در مورد گزارش کارآموزی شرکت مهروز صنعت اصفهان نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو , کارورزی در مورد گزارش کارآموزی شرکت مهروز صنعت اصفهان نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو , نمونه گزارش کارآموزی درباره گزارش کارآموزی شرکت مهروز صنعت اصفهان نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو , گزارش کار در مورد گزارش کارآموزی شرکت مهروز صنعت اصفهان نگهداری و تعمیرات شبکه انتقال نیرو
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت