گزارش کارآموزی نقشه کشی

تعداد صفحات: 6 فرمت فایل: word کد فایل: 4091
سال: مشخص نشده مقطع: مشخص نشده دسته بندی: مهندسی عمران
قیمت قدیم:۱۸,۰۰۰ تومان
قیمت: ۱۰,۸۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه گزارش کارآموزی نقشه کشی

  یکشبنه 15/7/86

  پس از ورود به حراست به مامورین حراست توضیح دارم که برای انجام مراحل کار آموزی ام باید به واحد آموزش کارخانه مراجعه نمایم . مسئول مقدم حراست برگه ای به من داد تا پر کنم تا مجوز موقت ورود به کارخانه برایم صادر شود . پس از صدور مجوز به اتاق آموزش کارخانه که مسئول آن آقای زالی بود رفتم . آقای زالی پس از توضیحات مختصر و شرایط و مدارک لازم برای حضورم من را به سازمان مهندسی کارخانه معرفی کرد و مسئول کار آموزان رشته نقشه کشی در قسمت مهندسی لزومی بود . آقای مهندس لزومی درباره مراحل کار آموزی ، روزهای حضورم ،  میزان آشنایی ام با نرم افزار های کد ، سالید ،‌کتیا سوالاتی را مطرح کرد که من به آنها پاسخ دادم . همچنین آقای مهندس درباره قسمت های مختلف کارخانه ، مراحل تولید اگزوز ، معایب و مزایای اگزوز ،‌علل فراز و نشیبهای اگزوز ، پیچ و خم های اگزوز و ... توضیحاتی دادند . پس از صرف نهار آقای مهندس نقشه ای به من داد تا با نرم افزار سالید آن را طراحی کنم  .

  سه شنبه17/7/86

  پس از ورد به کارخانه مهندس لزومی قطعه ای به من داد تا آن را ندازه گیری نمایم و نقشه دست آزاد آن را بکشم . پس از کشیدن نقشه ،‌بوسیله کولیس دیجیتالی اندازه های قطعه را روی نقشه انتقال دادم . پس از تحویل نقشه مهندس لزومی هم اقدام به اندازه گیری نقطه نمود و اندازه های بدست آمده را با اندازه های من مقایسه نمود که اختلافی بین آنها وجود داشت سپس آقای مهندس دوباره قطعه ای به من داد تا آن را اندازه گیری نمایم . من هم مانند دفعه قبل اندازه های بدست آمده را روی نقشه انتقال دادم . این بار هم مهندس اقدام به اندازه گیری نمود که این بار دیگر اختلافی بین اعداد من و اعداد بدست آمده توسط مهندس وجود نداشت .

   

  چهارشنبه 18/8/86

  پس از ورود به کارخانه مهندس لزومی کرلیس دیجیتالی را به من داد تا به قسمت کارگاه مهندسی بروم تا اندازه های جداره ای در پوش دیزل را بردارم و درون نقشه ی درپوش دیزل وارد نمایم . من هم به قسمت کارگاه مهندسی رفته و اقدام به اندازه  برداری و وارد نمودن به درون نقشه نمودم . سپس آقای مهندس لزومی نقشه هایی را به من داد تا آن هارا با نرم افزار کد بکشم .

  پنج شنبه 19/8/86

  با کمک و راهنمایی مهندس  لزومی با نرم افزار Catia آشنا شدم و به گفته ایشان نقاطی را که از لوله های اگزوز ، بوسیله دستگاه CMM گرفته بودند را وارد برنامه کردم که به طور نا تمام باقی ماند .

  یکشنبه 22/8/86

  در روز یکشنبه به ادامه ی کارهای هفته قبل پرداختم و نقاط میانی لوله را وارد کردم که تا آخر وقت اداری زمان برد و آن هارا Save کردم و مابقی رابرای روز آتی گذاشتم .

  سه شنبه 24/8/86

  روز سه شنبه به واردکردن نقاط انتهایی پرداخته و در اتمام کار ، با کمک آقای مهندس بالا ور متوجه شدم باید نقاط ابتدایی – میانی و انتهایی را در Part های مختلف Save می کردم و از آن جایی که این مطلب را کسی به من نگفته بود ، به اشتباه تمام نقاط را در یک Save , Part کرده بودم ، پس لازم بود که تمامی را دوباره و از ابتدا وارد کنم .

 • فهرست و منابع گزارش کارآموزی نقشه کشی

  فهرست:

  ندارد
   

  منبع:

  ندارد

دانلود کارآموزی گزارش کارآموزی نقشه کشی, گزارش کارآموزی گزارش کارآموزی نقشه کشی, پروژه کارآموزی گزارش کارآموزی نقشه کشی, دانلود کارورزی گزارش کارآموزی نقشه کشی, گزارش کارورزی گزارش کارآموزی نقشه کشی, پروژه کارورزی گزارش کارآموزی نقشه کشی, کارآموزی در مورد گزارش کارآموزی نقشه کشی, کارورزی در مورد گزارش کارآموزی نقشه کشی, نمونه گزارش کارآموزی درباره گزارش کارآموزی نقشه کشی, گزارش کار در مورد گزارش کارآموزی نقشه کشی
ثبت سفارش
عنوان محصول
قیمت